HLB Global Hakkında

“Vezin YMM A.Ş.” ile “HLB International” arasında 2015 yılında üyelik anlaşması imzalanarak iş birliğine gidilmiştir. HLB International, hızlı bir büyüme eğiliminde olan, dinamik bir muhasebe ve bağımsız denetim firmaları organizasyonudur.

HLB International, bağımsız profesyonel mali müşavirlik ve iş danışmanlığı firmalarından oluşan dünyanın önde gelen iş ağlarından biridir. 1969 yılında kurulan HLB International, uluslararası müşterilerine 158 ülkede bulunan 795 adet ofiste çalışan 29.363 profesyonel ile hizmet vermektedir. Üyelerinin çoğu kendi ulusal düzeyinde ilk ona giren birçok sayıdaki iyi yapılanmış şirketlerden oluşmaktadır.

HLB International, üyelerinin güncel Uluslararası Denetim Standartlarına (ISA) göre denetim rehberlerine göre düzenli olarak yıllık kalite güvence denetimlerine tabi tutulduğu ve profesyonel olarak kalite konularında dış denetim yapan firmaların da üyeliğinin bulunduğu, kişisel hizmet ve kalite güvence konularında odaklanmış olan Forum of Firms platformuna üyedir.

Vezin YMM A.Ş. olarak sunulan hizmet süreçlerinin tamamında belirlediğimiz hedeflerimize ulaşabilmek için uluslararası bir denetim ağı olan HLB International’a üyelik gerçekleştirilmiştir. Bu sayede önemli bir iş ağının parçası olarak özellikle uluslararası iş yapan firmalara daha fazla hizmet verilmektedir.

HLB International, aynı zamanda Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD) tarafından da akredite edilmiş olup, bu bağlamda HLB International üyesi olan Şirketimizce hazırlanmış Raporlar, yabancı banka ve kuruluşlar dahil uluslararası piyasalarda kabul görmektedir.

• HLB International İnternet Sitesine Erişim İçin Tıklayınız.

• HLB International Kurumsal Broşürünü İndirmek İçin Tıklayınız.